נגריית מיקי ברגר הוקמה לפני למעלה מ-45 שנים על ידי מיקי ברגר וממוקמת בגליל ים. כיום הנגריה מנוהלת בשיתוף עם בנו אורי.

הנגריה הינה נגריית בוטיק המתמחה בנגרות אומן ובאלמנטים יחודיים על פי עיצובינו או לפי תכנון אדריכלי לבתים פרטיים, בתי יוקרה, בתי עסק ובתי כנסת.

במהלך כל שנות הפעילות שלנו יצרנו והרכבנו מאות פרויקטים בארץ ובעולם. לאורך כל התקופה ביססנו את מעמדינו כנגרייה המייצרת פריטי ריהוט מחומרי גלם מעולים, הכוללים גם מרכיבי פרזול איכותיים וגימור מדויק המעניקים לרהיטים את הייחודיות שלהם, האמידות והעיצוב המדויק והמיוחד המותאם לרצונו וחלומו של הלקוח.

לנגריה צוות עובדים מקצועי ומנוסה אשר נבחר בקפידה כצוות הטוב ביותר בתחום. הצוות מעניק מניסיונו העשיר לכל עבודה ועבודה. כמו כן, אנו מקפידים על סטנדרטיים של עבודה בהתאם לתקנים המחמירים באירופה.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים והמעצבים בארץ ויחד יצרנו עבודות מרהיבות אשר שומרות על איכות כבר שנים רבות בבתים פרטיים, בנייני מגורים, בתי עסק, משרדים ובתי כנסת.

החזון שלנו – לשמח את לקוחותינו לאורך כל הדרך משלב מימוש החלומות והרצונות, בקבלת בתים ומוצרים לשביעות רצונם המלא וכן ביצירת מערכת יחסים לאורך חיי המוצרים. אצלנו הלקוחות הם חלק מהמשפחה גם לאחר שהעבודה הסתיימה.

מנהלי החברה

מיקי ברגר – בעלים ומנהל הנגריה 

מיקי איש מקצוע מהמעלה הראשונה. יצירתי ומעשי אשר מתכנן כל פרויקט עד לפרט האחרון.

נגר במלוא מובן המילה מעל 45 שנה.

בעבר עסק בתפאורת סרטים בארץ ובחו"ל, תחום הדורש ידע טכני ופתרונות לעבודות מסובכות ולא שגרתיות.

מנהל את צוותי העבודה משלב הייצור ועד לגמר העבודה לשביעות רצון הלקוחות.

מיקי מוערך מאוד מקצועית ואישית הן ע"י צוות העובדים והן ע"י לקוחות החברה.

אפי רשוק – מתכנן ומלווה הפרויקטים בנגריה

מנהל הפרויקטים בנגריה. מלווה באופן אישי ורציף את כל תהליך העבודה משלב התכנון והעיצוב ועד להתאמה מושלמת של כל פריט ופריט.

אפי בוגר בית ספר לנגרות ועיצוב פנים.

בעברו הקים מפעל "אפי רשוק שירותי נגרות" אשר עסק בתכנון וייצור פרויקטים מיוחדים למשרד הביטחון ולמשרדי הממשלה. כמו כן תכנן וייצר פרויקטים גדולים ומורכבים ללקוחות לא סטנדרטים.

בעברו היה מורה לחינוך מיוחד בתחום הנגרות והשרטוט.

אהבתו הגדולה לתכנן ולעצב ולהתאים את הריהוט הנכון לכל לקוח. מטרתו – "לגרום ללקוח להרגיש נאהב בביתו". בנוסף בעל יכולת מצוינת לשתף פעולה עם אדריכלים בעבודת צוות עד לגמר הפרויקט.

אורי ברגר

חלק מצוות ההנהלה ומצוות העובדים.

מילדותו חיי ונושם את הנגריה ומכיר לבוריו את כל עבודות הנגרות

בעל תואר ראשון במדעים מדויקים

בעברו היה 12 שנה מנהל פרויקטים בחברת תקשורת גדולה.

להתייעצות
או לקביעת פגישה

או לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם